Titles you rated
Inside OutRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0