Series
Ratings
131
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.5- Super RookieRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 2.0- Chosun PoliceRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0