Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
PainedRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0