Movies
Ratings
104
High School MusicalRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
An Ethics LessonRated ★ 1.5
Innocent StepsRated ★ 2.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 0.5
TwilightRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0