Movies
Ratings
317
Pacific RimRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
Samurai FictionRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 4.0