Series
Ratings
44
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5