Movies
Ratings
71
The IslandRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0