Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5