Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Runaway JuryRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
MilkRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0