Titles you rated
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5