Titles you rated
The PittRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 2.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0