Titles you rated
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 0.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5
The Kirishima ThingRated ★ 0.5
MissingRated ★ 0.5
Gloomy SundayRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 0.5
A Man Called OveRated ★ 0.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 0.5
TriangleRated ★ 0.5
Inside meRated ★ 5.0