Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 1.5
John WickRated ★ 2.0