Movies
Ratings
632
UprisingRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
HELL DOGSRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
CopshopRated ★ 4.5
Red DragonRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.0
The InvitationRated ★ 4.0
The RiteRated ★ 4.0