Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Love Me, Love Me NotRated ★ 2.0
The Scent of LoveRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.5
John WickRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 1.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5