Titles you rated
MoneyballRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5