Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Strike LoveRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5
MidasRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 2.5
A Man Called GodRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.0
TazzaRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5