Movies
Ratings
865
MidsommarRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0