Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- IslandRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0