Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
ReLIFE OVARated ★ 3.0