Movies
Ratings
18
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0