Movies
Ratings
158
PunchRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5