Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5