Titles you rated
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0