Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5