Series
Ratings
146
Young SheldonRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5