Movies
Ratings
451
The WailingRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Burning PlainRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
RevivreRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
MortdecaiRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
House on Haunted HillRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0