Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The Long ExcuseRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0