Movies
Ratings
134
HerRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.0
SwallowRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 1.0
Inglourious BasterdsRated ★ 0.5
Escape PlanRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Song for MarionRated ★ 0.5
SpyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
BenjiRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Before I FallRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0