Movies
Ratings
257
ShooterRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0