Titles you rated
- The CravingsRated ★ 4.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 2.0
Marriage ContractRated ★ 1.0
Byul Soon GeomRated ★ 1.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 2.0
Full House Take 2Rated ★ 0.5
I Have a LoverRated ★ 0.5
Mrs. CopRated ★ 1.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 0.5- The Black Leather NotebookRated ★ 3.5
Drop-out Teacher Returns to SchoolRated ★ 1.5- Hataraki ManRated ★ 2.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 2.0
Older SisterRated ★ 1.5- TransparentRated ★ 3.0
- ChangeRated ★ 2.5
- Operation Love SpecialsRated ★ 2.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 1.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 2.0