Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.0