Movies
Ratings
379
The AccountantRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
BloodshotRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Rambo Last BloodRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Danger Close: The Battle of Long TanRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
ReplicasRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
The Current WarRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The King's LettersRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0