Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Land of TanabataRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Pixar PopcornRated ★ 3.5
Into the Night Season 2Rated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.5