Movies
Ratings
2016
Voice of SilenceRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Napoleon DynamiteRated ★ 4.5
A Dangerous MethodRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 2.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 1.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.5
LivingRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 3.5