Titles you rated
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Doggy PooRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0