Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0