Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0