Titles you rated
TagRated ★ 1.0
The GrandmasterRated ★ 4.5
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Red LightsRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 4.5