Movies
Ratings
582
My LoveRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
ItRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0