Series
Ratings
144- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Longing For YouRated ★ 0.5
Queen MantisRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Dark LegacyRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Battle for HappinessRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5