Movies
Ratings
208
ExitRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The ImmigrantRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5