Movies
Ratings
457
SearchingRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5