Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.5