Series
Ratings
21
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
One PieceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5