Movies
Ratings
165
Fantastic FourRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0