Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0