Movies
Ratings
18
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
ManholeRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0