Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5