Titles you rated
BombshellRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
The TableRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 3.0
Miss Kiet's ChildrenRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
...ingRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0